KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13566253

nr 1356 6253

Aramis Ney

(f. 1943)

Blandteknik, Aramis Ney (f. 1943), Signerad, 28x21 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 18:27:44